CET-F80-12
CannonCannon
CET-F80-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CET-F80-12
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua TOOL EXTRACTION
Ngā Rauemi: 1.CET-F80-12.pdf2.CET-F80-12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 552 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 552 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CET-F80-12
Tau Wae CET-F80-12 Kaihanga Cannon
He Rahinga Kei te wātea 552 pcs Pepa Raraunga 1.CET-F80-12.pdf2.CET-F80-12.pdf
Momo Rauemi Extraction Tool Raupapa -
Ētahi Ingoa CETF8012
ICET-F80-12
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Mo te Whakamahia me te / Products Related Circular Contacts, 0.3 ~ 4mm²
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CET-DL3
CET-DL3
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: 274-7029-003
I roto i te taonga: 196 pcs
Tikiake: CET-DL3.pdf
RFQ
CET-KPTC-20
CET-KPTC-20
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: 121086-3212
I roto i te taonga: 5274 pcs
Tikiake:
RFQ
CET-ECP
CET-ECP
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: 274-7045-000 SLE TOOL
I roto i te taonga: 133 pcs
Tikiake:
CET-DL6
CET-DL6
I roto i te taonga: 55 pcs
CET-MDS-P
CET-MDS-P
Whakaahuatanga: MDS EXTRACTION FOR PINS
I roto i te taonga: 303 pcs
CET-S-CTA-1
CET-S-CTA-1
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: TOOL EXTRACTION
I roto i te taonga: 204 pcs
CET-DL5
CET-DL5
I roto i te taonga: 105 pcs
CET-F80-20
CET-F80-20
I roto i te taonga: 5009 pcs
I roto i te taonga: 389 pcs
Tikiake: CET-F80-16.pdf
CET-P-CTA-2
CET-P-CTA-2
CET-DL10
CET-DL10
Tikiake: CET-DL10.pdf
CET-DL4
CET-DL4
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel