CA3108F24-12SWF80
Hua Hua
Tau Wae: CA3108F24-12SWF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 5POS RT ANG W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA3108F24-12SWF80.pdf2.CA3108F24-12SWF80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 901 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 901 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3108F24-12SWF80
Tau Wae CA3108F24-12SWF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 5POS RT ANG W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 901 pcs Pepa Raraunga 1.CA3108F24-12SWF80.pdf2.CA3108F24-12SWF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 12-3 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3108F2412SWF80
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 5 Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 5 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 41A, 135A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA3108F24-12PYF80
CA3108F24-12PYF80
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 5POS INLINE W/PINS
I roto i te taonga: 5406 pcs
Tikiake: CA3108F24-12PYF80.pdf
RFQ
CA3108F24-19PF80
CA3108F24-19PF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 12POS RT ANG W/PINS
I roto i te taonga: 991 pcs
Tikiake: CA3108F24-19PF80.pdf
RFQ
CA3108F24-12S
CA3108F24-12S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG 5POS RT ANG W/SKTS