CA3106R24-28SW
Hua Hua
Tau Wae: CA3106R24-28SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA3106R24-28SW.pdf2.CA3106R24-28SW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3106R24-28SW
Tau Wae CA3106R24-28SW Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1590 pcs Pepa Raraunga 1.CA3106R24-28SW.pdf2.CA3106R24-28SW.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3106R2428SW
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA3106R24-28SWA71
CA3106R24-28SWA71
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS