CA3106F24-28SWF80
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA3106F24-28SWF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA3106F24-28SWF80.pdf2.CA3106F24-28SWF80.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3106F24-28SWF80
Tau Wae CA3106F24-28SWF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 24POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1283 pcs Pepa Raraunga 1.CA3106F24-28SWF80.pdf2.CA3106F24-28SWF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3106F2428SWF80
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A