CA3106F22-20SWF80
Hua Hua
Tau Wae: CA3106F22-20SWF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 9POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA3106F22-20SWF80.pdf2.CA3106F22-20SWF80.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3106F22-20SWF80
Tau Wae CA3106F22-20SWF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG 9POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1502 pcs Pepa Raraunga 1.CA3106F22-20SWF80.pdf2.CA3106F22-20SWF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-20 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3106F2220SWF80
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 9 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 9 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A