CA3106F22-14SWB
Hua Hua
Tau Wae: CA3106F22-14SWB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA3106F22-14SWB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3106F22-14SWB
Tau Wae CA3106F22-14SWB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1917 pcs Pepa Raraunga CA3106F22-14SWB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Whakatakotoranga W
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Reverse Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -