CA3102R22-14SWF80
Hua Hua
Tau Wae: CA3102R22-14SWF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Ngā Rauemi: 1.CA3102R22-14SWF80.pdf2.CA3102R22-14SWF80.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3102R22-14SWF80
Tau Wae CA3102R22-14SWF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2302 pcs Pepa Raraunga 1.CA3102R22-14SWF80.pdf2.CA3102R22-14SWF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3102R2214SWF80
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae - Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA3102R22-14SF80A152A232
CA3102R22-14SF80A152A232
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: ER 19C 19#16 SKT RECP BOX
I roto i te taonga: 2511 pcs
Tikiake:
RFQ
CA3102R22-19PF80
CA3102R22-19PF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 14POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 3038 pcs
Tikiake: CA3102R22-19PF80.pdf
RFQ
CA3102R22-14SWF80A176
CA3102R22-14SWF80A176
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP