CA3102E22-19SWB
Hua Hua
Tau Wae: CA3102E22-19SWB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA3102E22-19SWB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3102E22-19SWB
Tau Wae CA3102E22-19SWB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3355 pcs Pepa Raraunga CA3102E22-19SWB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3102E2219SWB
ICA3102E22-19SWB
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 14 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A