CA3102E22-18SWB
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA3102E22-18SWB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA3102E22-18SWB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3102E22-18SWB
Tau Wae CA3102E22-18SWB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2631 pcs Pepa Raraunga CA3102E22-18SWB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3102E2218SWB
ICA3102E22-18SWB
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 8 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A