CA3102E20-22SWBA232
Hua Hua
Tau Wae: CA3102E20-22SWBA232
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA3102E20-22SWBA232.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3102E20-22SWBA232
Tau Wae CA3102E20-22SWBA232 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2458 pcs Pepa Raraunga CA3102E20-22SWBA232.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 9-35 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3102E2022SWBA232
ICA3102E20-22SWBA232
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakatauranga onamata 22A, 74A