CA3101R24-28SW
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA3101R24-28SW
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA3101R24-28SW.pdf2.CA3101R24-28SW.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3101R24-28SW
Tau Wae CA3101R24-28SW Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4998 pcs Pepa Raraunga 1.CA3101R24-28SW.pdf2.CA3101R24-28SW.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA3101R2428SW
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga CA3101R24-28SW
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-28 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded