CA3100F22-14SWBF80
Hua Hua
Tau Wae: CA3100F22-14SWBF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP
Ngā Rauemi: CA3100F22-14SWBF80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3100F22-14SWBF80
Tau Wae CA3100F22-14SWBF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 19POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1971 pcs Pepa Raraunga CA3100F22-14SWBF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 22-14 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3100F2214SWBF80
ICA3100F22-14SWBF80
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A