CA3100E24A28SWB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA3100E24A28SWB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 28POS WALL MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: CA3100E24A28SWB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3100E24A28SWB
Tau Wae CA3100E24A28SWB Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 28POS WALL MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1734 pcs Pepa Raraunga CA3100E24A28SWB.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-B
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 28 Momo Tae Panel Mount, Flange
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Waehanga Kaihanga CA3100E24A28SWB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-A28 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 28POS WALL MNT W/SKTS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Reverse Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea W Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA3100E24A28SB15A176
CA3100E24A28SB15A176
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 28POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 689 pcs
Tikiake: CA3100E24A28SB15A176.pdf
RFQ
CA3100E24A28SBF80
CA3100E24A28SBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
I roto i te taonga: 1357 pcs
Tikiake: CA3100E24A28SBF80.pdf
RFQ
CA3100E24A28SWB02
CA3100E24A28SWB02