CA3100E24-28SWB02
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA3100E24-28SWB02
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Ngā Rauemi: CA3100E24-28SWB02.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA3100E24-28SWB02
Tau Wae CA3100E24-28SWB02 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1016 pcs Pepa Raraunga CA3100E24-28SWB02.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA3100E2428SWB02
ICA3100E24-28SWB02
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga Shrink Boot Adapter Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A