CA20L32A55PB
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA20L32A55PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 55POS SOLDER
Ngā Rauemi: CA20L32A55PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA20L32A55PB
Tau Wae CA20L32A55PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 55POS SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5205 pcs Pepa Raraunga CA20L32A55PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 50V Whakamutunga Solder
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Ētahi Ingoa ICA20L32A55PB
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount, Through Hole
Tae Whakatu Flange Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Reverse Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver
Whakatauranga onamata 22A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Olive Drab
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA20L32A55SXB
CA20L32A55SXB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CB 55C 55#16 SKT RECP BOX
I roto i te taonga: 1661 pcs
Tikiake: CA20L32A55SXB.pdf
RFQ
CA20L32A55SB
CA20L32A55SB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER
I roto i te taonga: 1574 pcs
Tikiake: CA20L32A55SB.pdf
RFQ
CA20L32A55PB05
CA20L32A55PB05
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 55POS SOLDER