CA20COML24-28PB
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA20COML24-28PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS SOLDER
Ngā Rauemi: CA20COML24-28PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA20COML24-28PB
Tau Wae CA20COML24-28PB Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS SOLDER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5638 pcs Pepa Raraunga CA20COML24-28PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Through Hole Tae Whakatu Flange
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver Whakatauranga onamata 22A