CA20COME28-22SWBF80
CannonCannon
CA20COME28-22SWBF80 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA20COME28-22SWBF80
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: CA20COME28-22SWBF80.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA20COME28-22SWBF80
Tau Wae CA20COME28-22SWBF80 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1325 pcs Pepa Raraunga CA20COME28-22SWBF80.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Ētahi Ingoa CA20COME2822SWBF80
ICA20COME28-22SWBF80
Whakatakotoranga W Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 6 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Ngā āhuatanga - Pato Tere Reverse Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Whakatauranga onamata 22A, 135A