CA08COME22-19S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA08COME22-19S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG 3POS RT ANG W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA08COME22-19S.pdf2.CA08COME22-19S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA08COME22-19S
Tau Wae CA08COME22-19S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN PLUG 3POS RT ANG W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1145 pcs Pepa Raraunga 1.CA08COME22-19S.pdf2.CA08COME22-19S.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA08COME2219S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 14
Momo Tae Free Hanging (In-Line), Right Angle Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga CA08COME22-19S Kua whakaratohia te Taimana Nui 22-19
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 14 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN PLUG 3POS RT ANG W/SKTS Whakatauranga onamata 22A