CA06COME24-2P
Hua Hua
Tau Wae: CA06COME24-2P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: CA06COME24-2P.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 943 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 943 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA06COME24-2P
Tau Wae CA06COME24-2P Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 7POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 943 pcs Pepa Raraunga CA06COME24-2P.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 900VAC, 1250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 8-33 Rauemi Hee Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ngā āhuatanga Strain Relief
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 7 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Whakatauranga onamata 41A Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Silver Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Silver
Ngā Hua e hāngai ana
CA06COME24-28SF0
CA06COME24-28SF0
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CAC 24C 24#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1828 pcs
Tikiake: CA06COME24-28SF0.pdf
RFQ
CA06COME24-28SDN01
CA06COME24-28SDN01
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 24POS CRIMP
I roto i te taonga: 4135 pcs
Tikiake: CA06COME24-28SDN01.pdf
RFQ
CA06COME24-2PB01
CA06COME24-2PB01
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 7POS SILVER CRIMP