CA02COME28-11P
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME28-11P
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 22POS BOX MNT W/PINS
Ngā Rauemi: 1.CA02COME28-11P.pdf2.CA02COME28-11P.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME28-11P
Tau Wae CA02COME28-11P Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 22POS BOX MNT W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4216 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COME28-11P.pdf2.CA02COME28-11P.pdf
Putanga - Kua tohua 500VAC, 700VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2811P
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 22
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga CA02COME28-11P
Kua whakaratohia te Taimana Nui 28-11 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 22 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 22POS BOX MNT W/PINS
Whakatauranga onamata 22A, 41A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Male Pins Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME24A28SB01
CA02COME24A28SB01
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 28POS CRIMP
I roto i te taonga: 5346 pcs
Tikiake: CA02COME24A28SB01.pdf
RFQ
CA02COME28-11PBF80
CA02COME28-11PBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 22POS SILVR CRIMP