CA02COME24-28S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME24-28S
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA02COME24-28S.pdf2.CA02COME24-28S.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME24-28S
Tau Wae CA02COME24-28S Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4792 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COME24-28S.pdf2.CA02COME24-28S.pdf
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2428S
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Panel Mount, Flange Waehanga Kaihanga CA02COME24-28S
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-28 Ngā āhuatanga -
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Threaded
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME24-28PBF80
CA02COME24-28PBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SILVR CRIMP
I roto i te taonga: 2546 pcs
Tikiake: CA02COME24-28PBF80.pdf
RFQ
CA02COME24-28SB
CA02COME24-28SB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2418 pcs
Tikiake: CA02COME24-28SB.pdf
RFQ
CA02COME24-28S01A176
CA02COME24-28S01A176
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 24POS BOX MNT W/SKTS
Tikiake: CA02COME24-28S01A176.pdf
CA02COME24-28PWB
CA02COME24-28PWB
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Tikiake: CA02COME24-28PWB.pdf
CA02COME24-28PB01
CA02COME24-28PB01
Tikiake: CA02COME24-28PB01.pdf
CA02COME24-28SBF80F0
CA02COME24-28SBF80F0
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 24POS PNL MT
Tikiake: CA02COME24-28SBF80F0.pdf
CA02COME24-28SB01
CA02COME24-28SB01
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Tikiake: CA02COME24-28SB01.pdf
CA02COME24-28PB
CA02COME24-28PB
Tikiake: CA02COME24-28PB.pdf
CA02COME24-2PB
CA02COME24-2PB
Whakaahuatanga: CONN RCPT 7POS BOX MNT W/PINS
Tikiake: CA02COME24-2PB.pdf
CA02COME24-28SBF80
CA02COME24-28SBF80
Tikiake: CA02COME24-28SBF80.pdf
CA02COME24-28PBA176
CA02COME24-28PBA176