CA02COME24-22SB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA02COME24-22SB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA02COME24-22SB.pdf2.CA02COME24-22SB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA02COME24-22SB
Tau Wae CA02COME24-22SB Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2569 pcs Pepa Raraunga 1.CA02COME24-22SB.pdf2.CA02COME24-22SB.pdf
Putanga - Kua tohua 900VAC, 1250VDC Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA02COME2422SB
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 4
Momo Tae Panel Mount, Flange Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Waehanga Kaihanga CA02COME24-22SB Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-22
Ngā āhuatanga Strain Relief Whakaahua nui 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Whakaahuatanga CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SKTS Whakatauranga onamata 74A
I teie nei - Max / Whakapā Reverse Bayonet Lock Whakaaetanga Mea N (Normal)
Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA02COME24-28PB
CA02COME24-28PB
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 2076 pcs
Tikiake: CA02COME24-28PB.pdf
RFQ
CA02COME24-22PB01
CA02COME24-22PB01
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT MALE 4POS SILVER CRIMP
I roto i te taonga: 1788 pcs
Tikiake: CA02COME24-22PB01.pdf
RFQ
CA02COME24-22SBF80
CA02COME24-22SBF80
Whakaahuatanga: CAC 4C 4#8 SKT RECP BOX
Tikiake: CA02COME24-22SBF80.pdf
CA02COME24-22SB01
CA02COME24-22SB01
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 4POS SILVR CRIMP
Tikiake: CA02COME24-22SB01.pdf
CA02COME24-22S
CA02COME24-22S
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 4POS BOX MNT W/SKTS