CA01COMME24-28PB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COMME24-28PB
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS
Ngā Rauemi: CA01COMME24-28PB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COMME24-28PB
Tau Wae CA01COMME24-28PB Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4060 pcs Pepa Raraunga CA01COMME24-28PB.pdf
Putanga - Kua tohua 200VAC, 250VDC Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA01COMME2428PB
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga CA01COMME24-28PB
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-28 Ngā āhuatanga Sealing Gland
Whakaahua nui 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 24POS INLINE W/PINS
Whakatauranga onamata 22A I teie nei - Max / Whakapā Reverse Bayonet Lock