CA01COME24-2SB01
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CA01COME24-2SB01
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 7POS INLINE W/SKTS
Ngā Rauemi: 1.CA01COME24-2SB01.pdf2.CA01COME24-2SB01.pdf3.CA01COME24-2SB01.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CA01COME24-2SB01
Tau Wae CA01COME24-2SB01 Kaihanga ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga CONN RCPT 7POS INLINE W/SKTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 900VAC, 1250VDC Patohia nga huanga IP67 - Dust Tight, Waterproof
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Aluminum Alloy, Zinc Die Cast, Nickel Plated
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa MIL-DTL-5015, CA-COM-B
RoHS Tūnga Bulk Ētahi Ingoa CA01COME242SB01
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 7
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Waehanga Kaihanga CA01COME24-2SB01
Kua whakaratohia te Taimana Nui 24-2 Ngā āhuatanga Strain Relief
Whakaahua nui 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver Whakaahuatanga CONN RCPT 7POS INLINE W/SKTS
Whakatauranga onamata 41A I teie nei - Max / Whakapā Reverse Bayonet Lock
Whakaaetanga Mea N (Normal) Whakaaetia te Poaka Whakaoti Silver
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Taara Taea -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CA01COME24-28SBF80
CA01COME24-28SBF80
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
I roto i te taonga: 1456 pcs
Tikiake: CA01COME24-28SBF80.pdf
RFQ
CA01COME24-2SB
CA01COME24-2SB
Kaihanga: ITT Cannon, LLC
Whakaahuatanga: CONN RCPT 7POS INLINE W/SKTS