BFR24-28P-2
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BFR24-28P-2
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: BFR24-28P-2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BFR24-28P-2
Tau Wae BFR24-28P-2 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4747 pcs Pepa Raraunga BFR24-28P-2.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 200VAC, 250VDC Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-28 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-C-5015, BFR
Packaging Bulk Ētahi Ingoa BFR2428P2
IBFR24-28P-2
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver