APD-3BP51
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APD-3BP51
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE
Ngā Rauemi: APD-3BP51.pdf
RoHs Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APD-3BP51
Tau Wae APD-3BP51 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kaore i tautuhia te kaihoko / Kaihoko
He Rahinga Kei te wātea 5425 pcs Pepa Raraunga APD-3BP51.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru -
Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Kua oti te Rei -
Raupapa APD 51-Way Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1003-2272
APD3BP51
Whakatakotoranga 3
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 51
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Tiaki Ingoa IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Kei roto -
Tae Housing Black, Brown Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 51 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut