APD-1AP19S-F
CannonCannon
APD-1AP19S-F Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: APD-1AP19S-F
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Ngā Rauemi: APD-1AP19S-F.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o APD-1AP19S-F
Tau Wae APD-1AP19S-F Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6426 pcs Pepa Raraunga APD-1AP19S-F.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru -
Rauemi Hee Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Kua oti te Rei -
Raupapa APD 19-Way Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1003-2082
Whakatakotoranga 1
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kei roto 2 pcs - 1 Connector, 1 O-Ring Tae Housing Black
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā - Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
APD-1AP19S
APD-1AP19S
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
I roto i te taonga: 5750 pcs
Tikiake: APD-1AP19S.pdf
RFQ
APD-14BS7
APD-14BS7
Kaihanga: Cannon
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 7POS INLINE
I roto i te taonga: 12862 pcs
Tikiake: APD-14BS7.pdf
RFQ
APD-1AP6
APD-1AP6
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 6POS PNL MNT
Tikiake: APD-1AP6.pdf
APD-006
APD-006
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: ACCY SWITCH OPERATOR TWTD
Tikiake:
APD-199
APD-199
Kaihanga: IDEC
Whakaahuatanga: 30MM PILOT LIGHT OPERATOR F.V