2DDR-100SF0
CannonCannon
Cannon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 2DDR-100SF0
Kaihanga / Waitohu: Cannon
Whakaahuatanga hua MICRO DD 100POS SKT
Ngā Rauemi: 1.2DDR-100SF0.pdf2.2DDR-100SF0.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 2DDR-100SF0
Tau Wae 2DDR-100SF0 Kaihanga Cannon
Whakaahuatanga MICRO DD 100POS SKT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4203 pcs Pepa Raraunga 1.2DDR-100SF0.pdf2.2DDR-100SF0.pdf
Whakaotihia te Putea i te Huka - Raupapa Micro, 2D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 2DDR100SF0
I2DDR-100SF0
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Tau o nga Rarangi 4
Tau o nga Tauranga 100 Tuhipoka Contacts Not Included
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Nga Takahanga Tae -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Tiaki Ingoa -
Feature Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Whakaahuatanga Taipitopito Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 100 Position