MP930-47.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP930-47.0-1% Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP930-47.0-1%
Kaihanga / Waitohu: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 47 OHM 30W 1% TO220
Ngā Rauemi: MP930-47.0-1%.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP930-47.0-1%
Tau Wae MP930-47.0-1% Kaihanga Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 47 OHM 30W 1% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 40118 pcs Pepa Raraunga MP930-47.0-1%.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -20/ +80ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Raupapa Kool-Pak®MP900 Tuhinga 47 Ohms
Mana (Watts) 30W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa MP930-47.0-1%-ND
MP930-47.0F
REFMP930-47.0-1%
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.52mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 47 Ohms ±1% 30W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MP930-40.0-1%
MP930-40.0-1%
Kaihanga: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: RES 40 OHM 30W 1% TO220
I roto i te taonga: 36542 pcs
Tikiake: MP930-40.0-1%.pdf
RFQ
MP930-4.00-1%
MP930-4.00-1%
Whakaahuatanga: RES 4 OHM 30W 1% TO220
I roto i te taonga: 33568 pcs
Tikiake: MP930-4.00-1%.pdf
RFQ
MP930-470-1%
MP930-470-1%
Whakaahuatanga: RES 470 OHM 30W 1% TO220
Tikiake: MP930-470-1%.pdf