| Tau Wae | MP930-12.0-1% | Kaihanga | Caddock Electronics, Inc. |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | RES 12 OHM 30W 1% TO220 | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 42266 pcs | Pepa Raraunga | MP930-12.0-1%.pdf |
| Te manawanui | ±1% | Te Tae Tema | -20/ +80ppm/°C |
| Pūrere Pūrere Whakarato | TO-220 | Rahi / Rahi | 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm) |
| Raupapa | Kool-Pak®MP900 | Tuhinga | 12 Ohms |
| Mana (Watts) | 30W | Packaging | Tube |
| Paa / Case | TO-220-2 | Ētahi Ingoa | MP930-12.0-1%-ND MP930-12.0F REFMP930-12.0-1% |
| Tae Mahi | -55°C ~ 150°C | Tuhinga o mua | 2 |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Te Tae Kaituku Taeke | 13 Weeks |
| Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant | Teitei - Tae (Max) | 0.650" (16.52mm) |
| Ngā āhuatanga | Moisture Resistant, Non-Inductive | Raatau Kore | - |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 12 Ohms ±1% 30W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film | Te hanganga | Thick Film |