MP915-150-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP915-150-1% Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP915-150-1%
Kaihanga / Waitohu: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 150 OHM 15W 1% TO126
Ngā Rauemi: MP915-150-1%.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP915-150-1%
Tau Wae MP915-150-1% Kaihanga Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 150 OHM 15W 1% TO126 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 54399 pcs Pepa Raraunga MP915-150-1%.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -20/ +80ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-126 Rahi / Rahi 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Raupapa Kool-Pak®MP900 Tuhinga 150 Ohms
Mana (Watts) 15W Packaging Tube
Paa / Case TO-126-2 Ētahi Ingoa MP915-150-1%-ND
MP915-150F
REFMP915-150-1%
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.450" (11.44mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 150 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MP915-1.50-1%
MP915-1.50-1%
Kaihanga: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: RES 1.5 OHM 15W 1% TO126
I roto i te taonga: 44236 pcs
Tikiake: MP915-1.50-1%.pdf
RFQ
MP915-15.0-1%
MP915-15.0-1%
I roto i te taonga: 53749 pcs
Tikiake: MP915-15.0-1%.pdf