MP9100-0.75-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP9100-0.75-1% Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP9100-0.75-1%
Kaihanga / Waitohu: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.75 OHM 100W 1% TO247
Ngā Rauemi: MP9100-0.75-1%.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP9100-0.75-1%
Tau Wae MP9100-0.75-1% Kaihanga Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.75 OHM 100W 1% TO247 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11577 pcs Pepa Raraunga MP9100-0.75-1%.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -20/ +80ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-247 Rahi / Rahi 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Raupapa Kool-Pak®MP9000 Tuhinga 750 mOhms
Mana (Watts) 100W Packaging Tube
Paa / Case TO-247-2 Ētahi Ingoa MP9100-0.75-1%-ND
MP9100-0.75F
MP91000.751%
REFMP9100-0.75-1%
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.825" (20.96mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 750 mOhms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film