MP850-100-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP850-100-1% Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP850-100-1%
Kaihanga / Waitohu: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 50W 1% TO220
Ngā Rauemi: MP850-100-1%.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP850-100-1%
Tau Wae MP850-100-1% Kaihanga Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 100 OHM 50W 1% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15704 pcs Pepa Raraunga MP850-100-1%.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -20/ +50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Raupapa Kool-Pak®MP800 Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 50W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa MP850-100-1%-ND
MP850-100-F
REFMP850-100-1%
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.52mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film