MP825-100-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP825-100-1% Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP825-100-1%
Kaihanga / Waitohu: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 1% 25W TO126-2
Ngā Rauemi: MP825-100-1%.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP825-100-1%
Tau Wae MP825-100-1% Kaihanga Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 100 OHM 1% 25W TO126-2 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29437 pcs Pepa Raraunga MP825-100-1%.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -20/ +50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-126 Rahi / Rahi 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Raupapa Kool-Pak®MP800 Mana (Watts) 25W
Packaging Tube Paa / Case TO-126-2
Ētahi Ingoa Q10494892
Q9557388
Tae Mahi -55°C ~ 150°C
Tuhinga o mua 2 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.550" (13.97mm) Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito ±1% 25W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film