MP820-100-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP820-100-1% Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP820-100-1%
Kaihanga / Waitohu: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 100 OHM 20W 1% TO220
Ngā Rauemi: MP820-100-1%.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP820-100-1%
Tau Wae MP820-100-1% Kaihanga Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 100 OHM 20W 1% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21981 pcs Pepa Raraunga MP820-100-1%.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -20/ +50ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.400" L x 0.175" W (10.16mm x 4.45mm)
Raupapa Kool-Pak®MP800 Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 20W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa MP820-100F
REFMP820-100-1%
Tae Mahi -55°C ~ 175°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.590" (14.99mm)
Ngā āhuatanga Moisture Resistant, Non-Inductive Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 100 Ohms ±1% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Te hanganga Thick Film
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MP820-1.00K-1%
MP820-1.00K-1%
Kaihanga: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga: RES 1K OHM 20W 1% TO220
I roto i te taonga: 24579 pcs
Tikiake: MP820-1.00K-1%.pdf
RFQ
MP820-10.0-1%
MP820-10.0-1%
Whakaahuatanga: RES 10 OHM 20W 1% TO220
I roto i te taonga: 24400 pcs
Tikiake: MP820-10.0-1%.pdf