MP725-100-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP725-100-1% Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP725-100-1%
Kaihanga / Waitohu: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES SMD 100 OHM 1% 25W DPAK
Ngā Rauemi: MP725-100-1%.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP725-100-1%
Tau Wae MP725-100-1% Kaihanga Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES SMD 100 OHM 1% 25W DPAK Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 19557 pcs Pepa Raraunga MP725-100-1%.pdf
Te manawanui ±1% Te Tae Tema -20/ +80ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato DPAK Rahi / Rahi 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Raupapa MP725 Tuhinga 100 Ohms
Mana (Watts) 25W Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Ētahi Ingoa MP725-100-1%-ND