MP2060-0.005-5%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP2060-0.005-5% Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MP2060-0.005-5%
Kaihanga / Waitohu: Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga hua RES 0.005 OHM 18W 5% TO220
Ngā Rauemi: MP2060-0.005-5%.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MP2060-0.005-5%
Tau Wae MP2060-0.005-5% Kaihanga Caddock Electronics, Inc.
Whakaahuatanga RES 0.005 OHM 18W 5% TO220 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11612 pcs Pepa Raraunga MP2060-0.005-5%.pdf
Te manawanui ±5% Te Tae Tema 0/ +300ppm/°C
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220 Rahi / Rahi 0.410" L x 0.175" W (10.41mm x 4.45mm)
Raupapa Kool-Pak®MP2060 Tuhinga 5 mOhms
Mana (Watts) 18W Packaging Tube
Paa / Case TO-220-2 Ētahi Ingoa MP2060-0.005J
MP20600.0055%
REFMP2060-0.005-5%
Tae Mahi -55°C ~ 150°C Tuhinga o mua 2
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.650" (16.52mm)
Ngā āhuatanga Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 5 mOhms ±5% 18W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Te hanganga Thick Film