CX2016DB26000D0FLJC4
AVX Corp/Kyocera Corp
CX2016DB26000D0FLJC4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CX2016DB26000D0FLJC4
Kaihanga / Waitohu: AVX Corp/Kyocera Corp
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD
Ngā Rauemi: CX2016DB26000D0FLJC4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CX2016DB26000D0FLJC4
Tau Wae CX2016DB26000D0FLJC4 Kaihanga AVX Corp/Kyocera Corp
Whakaahuatanga CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161413 pcs Pepa Raraunga CX2016DB26000D0FLJC4.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Raupapa CX2016DB, Kyocera RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari 4-SMD, No Lead
Tae Mahi -30°C ~ 85°C Aratau Mahi Fundamental
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Waehanga Kaihanga CX2016DB26000D0FLJC4
Whakanui i te kaha ±10ppm Life @ Temp. 60 Ohm
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Mahinga 8pF
Te Manawanui Toa ±15ppm Rautanga 26MHz
Whakaahua nui 26MHz ±10ppm Crystal 8pF 60 Ohm -30°C ~ 85°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead Whakaahuatanga CRYSTAL 26.0000MHZ 8PF SMD