CX1612DB48000D0FPJC1
AVX Corp/Kyocera Corp
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CX1612DB48000D0FPJC1
Kaihanga / Waitohu: AVX Corp/Kyocera Corp
Whakaahuatanga hua CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Ngā Rauemi: CX1612DB48000D0FPJC1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CX1612DB48000D0FPJC1
Tau Wae CX1612DB48000D0FPJC1 Kaihanga AVX Corp/Kyocera Corp
Whakaahuatanga CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 104888 pcs Pepa Raraunga CX1612DB48000D0FPJC1.pdf
Momo MHz Crystal Rahi / Rahi 0.063" L x 0.047" W (1.60mm x 1.20mm)
Raupapa CX1612DB, Kyocera RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1253-1785-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Aratau Mahi Fundamental Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga CX1612DB48000D0FPJC1 Whakanui i te kaha ±10ppm
Life @ Temp. 80 Ohm Teitei - Tae (Max) 0.016" (0.40mm)
Mahinga 8pF Te Manawanui Toa ±15ppm
Rautanga 48MHz Whakaahua nui 48MHz ±10ppm Crystal 8pF 80 Ohm -40°C ~ 85°C Surface Mount 4-SMD, No Lead
Whakaahuatanga CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CX162S162NM
CX162S162NM
Kaihanga: Thomas Research Products
Whakaahuatanga: LIGHTING CONTROL PANEL 16 RELAY
I roto i te taonga: 4217 pcs
Tikiake: CX162S162NM.pdf
RFQ
CX14342_RITA-A-RZ
CX14342_RITA-A-RZ
Kaihanga: LEDiL
Whakaahuatanga: REFPACK 1POS 35.07X28.9MM WHITE