GPB527C202BA
CW IndustriesCW Industries
GPB527C202BA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPB527C202BA
Kaihanga / Waitohu: CW Industries
Whakaahuatanga hua SWITCH PUSH SPST-NO 10A 125V
Ngā Rauemi: 1.GPB527C202BA.pdf2.GPB527C202BA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPB527C202BA
Tau Wae GPB527C202BA Kaihanga CW Industries
Whakaahuatanga SWITCH PUSH SPST-NO 10A 125V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60789 pcs Pepa Raraunga 1.GPB527C202BA.pdf2.GPB527C202BA.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 28V Whakaaetanga Ngaohiko - AC 125V
Momo Standard Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Whakawhiti Mahinga Off-Mom Raupapa GPB
Pihanga Whakapae Paepae Circular - 20.20mm Dia Packaging Bulk
Ētahi Ingoa CW231 Tae Mahi -25°C ~ 85°C
Momo Tae Panel Mount, Snap-In Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Mahi Momo - Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakakamahi Whakakuku (Nominal) - Momo Whakamarama, Tae -
Ngā āhuatanga - Te Oranga Rawa -
Whakaahuatanga Taipitopito Pushbutton Switch SPST-NO Standard Panel Mount, Snap-In Whakatauranga onamata 10A (AC/DC)