VX7803-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
VX7803-500 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VX7803-500
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
Ngā Rauemi: VX7803-500.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VX7803-500
Tau Wae VX7803-500 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38632 pcs Pepa Raraunga VX7803-500.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Input (Min) 4.75V Ngaohihi - Whakauru (Max) 36V
Momo Linear Regulator Replacement Rahi / Rahi 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.6mm x 7.6mm x 10.2mm)
Raupapa VX78-500 Mana (Watts) 1.65W
Paa / Case 3-SIP Module Ētahi Ingoa 102-4243
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 36V Input
Nama - Whakaputa (Max) 500mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.