VWRAS2-D48-D12-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VWRAS2-D48-D12-SIP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VWRAS2-D48-D12-SIP
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER +/-12V 2W
Ngā Rauemi: VWRAS2-D48-D12-SIP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VWRAS2-D48-D12-SIP
Tau Wae VWRAS2-D48-D12-SIP Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER +/-12V 2W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4048 pcs Pepa Raraunga VWRAS2-D48-D12-SIP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -12V
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 1.5kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Raupapa VWRAS2-SIP Mana (Watts) 2W
Packaging - Paa / Case 8-SIP Module, 7 Leads
Ētahi Ingoa 102-1535
656-90347R
VWRAS2D48D12SIP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 2 Momo Tae Through Hole
Ngā āhuatanga SCP He pai 80%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 83mA, 83mA 36V - 72V Input Nama - Whakaputa (Max) 83mA, 83mA