VSCP-2K4-15
CUI, Inc.CUI, Inc.
VSCP-2K4-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VSCP-2K4-15
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 2400W
Ngā Rauemi: VSCP-2K4-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VSCP-2K4-15
Tau Wae VSCP-2K4-15 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 2400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5085 pcs Pepa Raraunga VSCP-2K4-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 260 VAC Momo Enclosed
Rahi / Rahi 13.07" L x 8.35" W x 4.88" H (332.0mm x 212.0mm x 123.9mm) Raupapa VSCP-2K4
Mana (Watts) 2400W Ētahi Ingoa 102-1499
VSCP2K415
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Uara Utu Mii ana - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 160A 90 ~ 260 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 160A