VOF-275-12-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-275-12-1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VOF-275-12-1
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 160W/275W
Ngā Rauemi: VOF-275-12-1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 921 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 921 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VOF-275-12-1
Tau Wae VOF-275-12-1 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 160W/275W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 921 pcs Pepa Raraunga VOF-275-12-1.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 3kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.1mm)
Raupapa VOF-275 Mana (Watts) 160W (275W Forced Air)
Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating) Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana -
He pai 88% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 22.92A 80 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 22.92A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.