VMS-200-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-200-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-200-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC-DC, 200 W, 12 VDC, SINGLE OUT
Ngā Rauemi: VMS-200-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-200-12
Tau Wae VMS-200-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC-DC, 200 W, 12 VDC, SINGLE OUT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1020 pcs Pepa Raraunga VMS-200-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 4kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 1.48" H (101.6mm x 50.8mm x 37.6mm)
Raupapa VMS-200 Mana (Watts) 200W
Ētahi Ingoa 102-4569 Tae Mahi -20°C ~ 80°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Universal Input
He pai 92% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 16.67A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 16.67A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Whakaaetanga CE, cURus, FCC, TUV Nga tono Medical
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
VMS-200-48
VMS-200-48
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: AC-DC, 200 W, 48 VDC, SINGLE OUT
I roto i te taonga: 1062 pcs
Tikiake: VMS-200-48.pdf
RFQ
VMS-20-5
VMS-20-5
Kaihanga: CUI, Inc.
Whakaahuatanga: PWR SUPP AC/DC 20W 5V OUT MED
I roto i te taonga: 3586 pcs
Tikiake: VMS-20-5.pdf
RFQ
VMS-200-12-CNF
VMS-200-12-CNF
Whakaahuatanga: AC-DC, 200 W, 12 VDC, SINGLE OUT