VMS-180-24
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-180-24 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-180-24
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 120W/180W
Ngā Rauemi: VMS-180-24.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 922 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 922 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
72 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-180-24
Tau Wae VMS-180-24 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 120W/180W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 922 pcs Pepa Raraunga VMS-180-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Putanga - Whakamotu 4.2kV Momotuhi - Whakauru 80 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm)
Raupapa VMS-180 Mana (Watts) 120W (180W Forced Air)
Ētahi Ingoa 102-4460 Tae Mahi -40°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana - Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 7.5A 80 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 7.5A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.