VMS-160-15
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-160-15 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-160-15
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 90W
Ngā Rauemi: VMS-160-15.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-160-15
Tau Wae VMS-160-15 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 90W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1131 pcs Pepa Raraunga VMS-160-15.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Putanga - Whakamotu 5.656kV Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 4.00" L x 2.00" W x 0.85" H (101.6mm x 50.8mm x 21.6mm)
Raupapa VMS-160 Mana (Watts) 90W (120W Forced Air)
Ētahi Ingoa VMS16015 Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 90% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 8A 85 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.