VMS-100-12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-100-12 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VMS-100-12
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 100W
Ngā Rauemi: VMS-100-12.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VMS-100-12
Tau Wae VMS-100-12 Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1399 pcs Pepa Raraunga VMS-100-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Putanga - Whakamotu 5.656kV Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC
Momo Open Frame Rahi / Rahi 5.00" L x 3.00" W x 1.05" H (127.0mm x 76.2mm x 26.7mm)
Raupapa VMS-100 Mana (Watts) 100W
Ētahi Ingoa 102-2507
659-91030R
VMS10012
Tae Mahi -25°C ~ 70°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Uara Utu Mii ana No
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 8.4A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.4A