VLD25-350-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VLD25-350-DIP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VLD25-350-DIP
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 350MA
Ngā Rauemi: VLD25-350-DIP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
23 pcs
46 pcs
69 pcs
115 pcs
253 pcs
506 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VLD25-350-DIP
Tau Wae VLD25-350-DIP Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 350MA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11779 pcs Pepa Raraunga VLD25-350-DIP.pdf
Taumaha 0.009 lb (4.08g) Putanga - Whakaputa 3.3 ~ 36 V
Momotuhi - Input (Min) 5.5V Ngaohihi - Whakauru (Max) 46V
Momo Constant Current Topology Buck
Rahi / Rahi 0.90" L x 0.40" W x 0.37" H (22.9mm x 10.2mm x 9.5mm) Raupapa VLD25-DIP
Mana (Watts) 13W Packaging Tube
Paa / Case 6-DIP Module Ētahi Ingoa 102-2643
VLD25350DIP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Remote On/Off, SCP He pai 95%
Te whakaheke Analog, PWM Whakaahuatanga Taipitopito 350mA 3.3 ~ 36 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output
Nama - Whakaputa (Max) 350mA California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.