VIBLSD1-S5-S15-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VIBLSD1-S5-S15-SIP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: VIBLSD1-S5-S15-SIP
Kaihanga / Waitohu: CUI, Inc.
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 1W
Ngā Rauemi: VIBLSD1-S5-S15-SIP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
12 pcs
36 pcs
60 pcs
108 pcs
252 pcs
504 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o VIBLSD1-S5-S15-SIP
Tau Wae VIBLSD1-S5-S15-SIP Kaihanga CUI, Inc.
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 1W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21568 pcs Pepa Raraunga VIBLSD1-S5-S15-SIP.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 1kV
Momotuhi - Input (Min) 4.75V Ngaohihi - Whakauru (Max) 5.25V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.0mm x 10.2mm)
Raupapa VIBLSD1-SIP Mana (Watts) 1W
Packaging - Paa / Case 6-SIP Module, 4 Leads
Ētahi Ingoa 102-1433
656-90095R
VIBLSD1S5S15SIP
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga SCP
He pai 72% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 67mA 4.75V - 5.25V Input
Nama - Whakaputa (Max) 67mA Ngā Āhuatanga Mana -